ALESGenelYKS
Trend

Yeni Nesil ÖSYM Tarzı Matematik Soruları

ÖSYM'nin Son Yıllarda Sorduğu Yeni Nesil Matematik Soruları

Bildiğiniz gibi ÖSYM Özellikle 2018 TYT Sınavı ile birlikte Yeni Nesil Matematik Soruları sormaya başladı.Yeni Nesil Matematik Soruları soruları sorulmaya başlanmış olması öğrencilerin hangi kaynaktan ders çalıştığını önemli kılmıştır. Çünkü öğrenciler ÖSYM’nin sorabileceği Yeni Nesil Matematik Sorularını önceden görmüş ve benzerlerini çözmüş olmalıdır.

Matakademi 2012 yılında youtube üzerinde ücretsiz ders verme amacı ile kurulmuş bir platformdur. İlerleyen yıllarda öğrencilerin beğenisi kazanan Matakademi Türkiye’de ilk defa Yeni Nesil Matematik Soruları ile online eğitim veren kurum haline dönüşmüştür. Matakademi tarafından hazırlanan Yeni Nesil Matematik Soruları hemen her sene ÖSYM tarafından sorulmakta ve öğrenciler sınavdan önce bu tarz sorulara karşı nasıl yaklaşmaları gerektiğini öğrenmektedirler. Yaptığı deneme sınavları ile bir çok Yeni Nesil Matematik Sorusu yakalayan kurum halihazırda online derslerine devam etmektedir.

Matakademi tarafından anlatılan Temel Kavramlar Çıkmış Soru Çözümleri dersine bağlantı üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca online eğitim paketleri hakkında daha fazla bilgiye erişmek için Matakademi ÖZEL sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu