Çıkmış SorularPdf

Üslü Sayılar Çıkmış Sorular PDF

Üslü Sayılar Çıkmış Sorular PDF,Üslü Sayılar TYT Çıkmış Sorular PDF İndir, Üslü Sayılar Çıkmış Soru PDF

Üslü Sayılar Çıkmış Sorular PDF

Üslü Sayılar konusu matematiğin ilk konusu ve bütün öğrencilerin bildiği gibi en basit konusudur. Üslü Sayılar konusundan ÖSYM hemen hemen bütün sınavlarından en az 1 adet soru sormaktadır. Üslü Sayılar Çıkmış Sorular PDF içeriğimizde sizlere ÖSYM tarafından son 10 yılda sorulmuş Üslü Sayılar Sorularını derledik.  Üslü Sayılar konusunun içerisinde dört işlem, tek – çift sayı, ardışık sayılar, faktöriyel vb başlıklar bulunmaktadır. Bu başlıklardan sorulan herhangi bir soru ise Üslü Sayılar Çıkmış Sorular PDF dosyamızda yer almaktadır. Üslü Sayılar Çıkmış Sorular PDF, Üslü Sayılar TYT Çıkmış Sorular PDF, Üslü Sayılar ÖSYM Çıkmış Sorular PDF

ÖSYM Üslü Sayılar Konusundan Hangi Sene Kaç Soru Sordu? 

ÖSYM Üslü Sayılar Konusundan her yıl yapılan YKS, KPSS, DGS ve ALES Sınavlarında en az bir soru sormaktadır. Sorular genel olarak kolay nitelendirilen sorulardır. Ağırlıklı olarak dört işlem veya tek – çift sayı alt başlıklarından soru soran ÖSYM Üslü Sayılar konusunda piyasada yer alan kitapların aksine öğrencileri zorlamamaktadır.

SORU DAĞILIMI 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011
Üslü Sayılar 1 1 2 2 2 2 1 3 3
SORU SAYISI 1 1 0 2 2 2 2 1 3 3

Yukarıdaki tabloda ÖSYM tarafından hangi yıl kaç adet Üslü Sayılar sorusu sorulduğunu görebilirsiniz.

Üslü Sayılar Çıkmış Sorular

Bu yazımızda sizlere Üslü Sayılar çıkmış sorular pdf içeriği hakkında bilgi vereceğiz. Yazımızın en alt kısmında bulunan linkten Üslü Sayılar çıkmış sorular pdf  içeriğine ulaşabilirsiniz. Üslü Sayılar konusuna ait son 5 yıl çıkmış sorular pdf dosyasını sizler için özenle hazırladık.

Üslü Sayılar Çıkmış Sorular PDF

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu