Çıkmış SorularPdf

Temel Kavramlar Çıkmış Sorular PDF

Temel Kavramlar Çıkmış Sorular PDF, Temel Kavramlar TYT Çıkmış Sorular PDF, Temel Kavramlar ÖSYM Çıkmış Sorular PDF

Temel Kavramlar Çıkmış Sorular PDF

Temel kavramlar konusu matematiğin ilk konusu ve bütün öğrencilerin bildiği gibi en basit konusudur. Temel kavramlar konusundan ÖSYM hemen hemen bütün sınavlarından en az 1 adet soru sormaktadır. Temel kavramlar Çıkmış Sorular PDF içeriğimizde sizlere ÖSYM tarafından son 10 yılda sorulmuş Temel Kavramlar Sorularını derledik.  Temel kavramlar konusunun içerisinde dört işlem, tek – çift sayı, ardışık sayılar, faktöriyel vb başlıklar bulunmaktadır. Bu başlıklardan sorulan herhangi bir soru ise Temel Kavramlar Çıkmış Sorular PDF dosyamızda yer almaktadır. Temel Kavramlar Çıkmış Sorular PDF, Temel Kavramlar TYT Çıkmış Sorular PDF, Temel Kavramlar ÖSYM Çıkmış Sorular PDF

ÖSYM Temel Kavramlar Konusundan Kaç Soru Soruyor?

ÖSYM Temel Kavramlar Konusundan her yıl yapılan YKS, KPSS, DGS ve ALES Sınavlarında en az bir soru sormaktadır. Sorular genel olarak kolay nitelendirilen sorulardır. Ağırlıklı olarak dört işlem veya tek – çift sayı alt başlıklarından soru soran ÖSYM Temel Kavramlar konusunda piyasada yer alan kitapların aksine öğrencileri zorlamamaktadır.

SORU DAĞILIMI 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011
Temel Kavramlar 1 4 4 4 3 4 2

Yukarıdaki tabloda ÖSYM tarafından hangi yıl kaç adet Temel Kavramlar sorusu sorulduğunu görebilirsiniz.

Temel Kavramlar Çıkmış Sorular

Bu yazımızda sizlere temel kavramlar çıkmış sorular pdf içeriği hakkında bilgi vereceğiz. Yazımızın en alt kısmında bulunan linkten temel kavramlar çıkmış sorular pdf  içeriğine ulaşabilirsiniz. Temel Kavramlar konusuna ait son 5 yıl çıkmış sorular pdf dosyasını sizler için özenle hazırladık.

Temel Kavramlar Çıkmış Sorular PDF

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu